603 592 542
biuro@rott.com.pl

NIP: 6972361154
64-115 Święciechowa
ul.Leszczyńska 41e

Kuhnke

Firma Kuhnke jest liderem na europejskim rynku urządzeń pneumatycznych, elektromagnetycznych i przekaźnikowych.

Marka produktów Kuhnke obejmuje również wiele innych urządzeń elektronicznych.

Dział pneumatyki firmy zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości zaworów i siłowników.

Firma Kuhnke oferuje szeroki wybór produktów elektromagnetycznych dostępnych w różnych typach, m. in. obrotowe i liniowe. Wykonuje również elektrozawory przytrzymujące i siłowniki elektromagnetyczne, mających różny stopień siły podnoszenia. Ponadto firma produkuje szereg specjalnych wersji swoich elektromagnesów dla określonych sektorów rynku. Oferta przekaźników oferowanych przez Kuhnke składa się z pakietu komponentów przemysłowych i PCB.

Ogólnie produkty elektroniczne Kuhnke są skierowane do sektora automatyki przemysłowej. Oferta firmy obejmuje również sterowniki PLC, sterowniki, systemy pozycjonowania i szereg urządzeń magistrali polowej.

Firma zajmuje się również projektowaniem elektronicznych liczników czasu i liczników, z których wiele działa pneumatycznie.

Zakład produkcyjny Kuhnke w Szlezwiku-Holsztynie w Niemczech posiada certyfikat ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 i ISO TS 16949: 2009. Ponadto firma posiada zakład produkcji elementów pneumatycznych w Padwie we Włoszech, który również spełnia te normy jakości. Inne certyfikaty, takie jak atesty ATEX i UL, mają również zastosowanie do produktów związanych z tymi kodami.

Kuhnke Kuhnke